O nás

Myslím, že hned na začátek je nutné uvést, že nejsme profesionální cestovatelé ani jsme neopustili školu, práci nebo naše nejbližší abychom mohli cestovat. Jsme běžně pracující, kteří mají na poznávání světa pouhé čtyři týdny dovolené, státní svátky a víkendy tak jako většina z vás.

Nehledejte tak na těchto stránkách rady ohledně tzv. pomalého cestování, digitálního nomádství nebo rady jak obletět svět téměř zadarmo. Tyto způsoby jsou obdivuhodné, nicméně my se touto cestou nevydali tak jako většina z vás.

Chceme vám ukázat, že svět se dá vidět a prožít i s omezeným časem, který na to v rámci vašeho života a možností máte.

 „Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod“

Nečekejte od nás profesionální články nebo fotky, to není ani naším cílem, protože profesionální průvodci se přeci dají sehnat v každém knihkupectví.

Snažíme se vám přinášet různé informace a zajímavosti ze světa cestování, sdílet naše zkušenosti a doporučení, ale především se vás snažíme inspirovat k poznávání nových míst a s tím spojených zážitků a zkušeností. Proto na našich stránkách občas můžete najít i příspěvky, které nemusí být jen přímo o cestování.

Naše příspěvky jsou plně autorské a autentické. Nenajdete zde místa, která jsme nenavštívili nebo věci, které jsme nevyzkoušeli.

Pokud se vám naše stránky líbí budeme moc rádi, když nás budete sledovat na webu nebo na našich sociálních sítích a budete je sdílet dál.

Ale mějte na paměti – cestování je silně návykové !


 

Pomozte nám rozšířit dosah našich stránek

Pokud se vám naše stránky líbí budeme moc rádi, když je budete sdílet třeba pomocí sociálních sítí na kterých působíme. Popřípadě níže naleznete náš malý leták (velikost A6) s informací ohledně spuštění našich stránek, který můžete samozřejmě také využít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Close