V posledním roce (2018) nás zaujalo několik rozhovorů, které souvisí s cestováním a na ty které nás zaujali nejvíce si vás dovolujeme upozornit.

Lucie Radová a Tomáš Vejmola, kteří strávili na cestách několik měsíců nebo ředitel české pobočky letecké společnosti Emirates Bořivoj Trejbal.


Bořivoj Trejbal

Ředitel české pobočky Emirates byl hostem pořadu V centru a pokud vás zajímá pozadí jedné z nejslavnějších leteckých společností světa, jak těžké je stát se jejich zaměstnancem nebo jak je to s největším dopravním letadlem světa Airbus A380 nenechte si tento rozhovor ujít.

Bořivoj Trejbal (česká pobočka Emirates)


Lucie Radová

Známá cestovatelka a novinářka. Můžete ji znát třeba i z České televize. V loňském roce se vrátila z cesty po Jižní Americe známé jako 5 holek v Tuk-tuku. Jak probíhala cesta, proč do cíle nakonec nedorazily všechny nebo proč měla strach, že zemře se dozvíte z rozhovoru pro Český rozhlas, který proběhl jen tři dny po návratu.

Lucie Radová (cestovatelka, novinářka) – po návratu

Pro zajímavost přikládáme i rozhovor, který se natáčel naopak ještě před odjezdem a můžete tak porovnat původní očekávání s realitou.

Lucia Radová (cestovatelka, novinářka) – před odjezdem


Tomáš Vejmola

Známý jako Tomík na cestách podnikl rovněž cestu Tuk-tukem, ale na druhé straně zeměkoule. Jel z Bangkoku domů do na Moravu. Zajímavosti z jeho cesty se poměrně neobvykle dozvíte z rozhovoru pro DVTV probíhajícího během jízdy tímto zvláštním dopravním prostředkem s opravdu velmi netradičním zvukovým doprovodem.

Tomáš Vejmola (cestovatel Tuk-tukem)


Pokud máte nějaký zajímavý tip na podobný rozhovor nebo pořad podělte se o něj s námi v naší diskuzi níže nebo třeba na sociálních sítích.